główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
H   Y   D   E   P   A   R   K

W "Strefie Wolnosłowej" dyskusję mogą prowadzić tylko osoby zarejestrowane w naszym serwisie. W pozostałych przypadkach przed nickiem niezarejestrowanego piszącego będzie widoczna tylda "~". Jeśli chcesz się zarejestrować możesz to zrobić TUTAJ.

H   Y   D   E   P   A   R   K
HydePark »» Komunikaty redakcji »» Startujemy z forum!
AutorStartujemy z forum!
MP

Rejestracja: 18.10.2002r.
Wypowiedzi: 62
Wiadomość wysłana: 2002-12-02 14:45:37
Nareszcie forum zostało udostępnione do publicznego użytku - ostatnie niedociągnięcia będziemy systematycznie likwidować, jednocześnie rozszerzając funkcjonalność i możliwość dostosowania całości do potrzeb użytkowników.

Jedną z najważniejszych rzeczy jest brak możliwości pisania w HTMLu - zamiast niego można używać BBCode czyli zamieniając <b>test</b> na "[ b ]test[ /b ]" (pisane bez odstępów) uzyskamy ten sam efekt czyli test. Wyjaśnienie wszystkich zaimplementowanych TAGów znajdzie się wkrótce w dziale pomocy.

Życzymy miłych chwil podczas dyskusji.
axiorek

Rejestracja: 2.12.2002r.
Wypowiedzi: 6
Wiadomość wysłana: 2002-12-02 21:08:11
Nareszcie bedzie sie można wyszaleć :P No żartuje, ale myśle ze forum wszystkim wyjdzie na dobre :)) Trzymam kciuki i jestem z wami!
grayscale

Rejestracja: 6.11.2002r.
Wypowiedzi: 2
Wiadomość wysłana: 2002-12-04 17:13:24
Milusio to wszystko wygląda, czy będzie możliwość obejrzenia sobie wszystkich zarejestrowanych na jakiejś liście userów, wraz z jakimiś informacjami o nich (GG uin, homepage, ICQ/tlen/odigo/WPk itp, zainteresowania, wiek, płeć, ew zdjęcie lub coś w ten deseń)? Jakie będą dodatkowe funkcje forum? Czy hydepark się wzbogaci dotatkowo o możliwość gadania na "czacie"?

Dodatkowe pytanie: dlaczego jest tak cicho i pusto? :P
MP

Rejestracja: 18.10.2002r.
Wypowiedzi: 62
Wiadomość wysłana: 2003-01-04 17:09:18

Napisane 2002-12-04 17:13:24 przez grayscale:

Dodatkowe pytanie: dlaczego jest tak cicho i pusto? :P

Lista zarejestrowanych z danymi o nich będzie później - oczywiście będzie można wyłączyć się z tej listy tak, aby pozostać incognito. Oczywiście dołączy się wówczas różnego rodzaju statusy z komunikatorów (oprócz w/w np. Jabbera).

Dodatkowe funkcje będą takie jakie sobie zażyczą użytkownicy. :) Czekamy na propozycje.

Czat w Java jest obecnie "w produkcji". Czekamy na przepisanie serwera czata w C++, gdyż nie chcemy obiążać serwera Javą. Czat nie będzie jednak połączony z hydeparkiem - będzie osobnym działem w naszym serwisie.
HydePark »» Komunikaty redakcji »» Startujemy z forum!

redakcja reklama kontakt