główna aktualności hydepark sport ogłoszenia puby gsm kino szukaj moje miasto
H   Y   D   E   P   A   R   K

W "Strefie Wolnosłowej" dyskusję mogą prowadzić tylko osoby zarejestrowane w naszym serwisie. W pozostałych przypadkach przed nickiem niezarejestrowanego piszącego będzie widoczna tylda "~". Jeśli chcesz się zarejestrować możesz to zrobić TUTAJ.

H   Y   D   E   P   A   R   K
HydePark »» Sugestie użytkowników »» Kalendarz
AutorKalendarz
bosman

Rejestracja: 20.06.2003r.
Wypowiedzi: 2
Wiadomość wysłana: 2003-06-21 23:00:37
Uwazam ze nalezalo by poprawic dzial kalendarz.
Moim zdaniem jest swietny tylko brakuje jednej opcji. Nie wiem jak sobie wybrac dowolny miesiac, aby sprawdzic co sie dzieje w miescie!
Moim zdaniem powinno sie jeszcze znajdowac pole wyboru miesiaca, czego brakuje (albo ja nie znalazlem). W tej chwili mozna przeskoczyc z miesiaca na miesiac recznie date w linku, ale to troszke niewygodne :)
MP

Rejestracja: 18.10.2002r.
Wypowiedzi: 62